Головна
Міські оголошення
Робота
Фотогалерея
Форум
 візитівка району  історія  символіка 
 видатні люди  мапа 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk


Новини Прилуччини
Оголошення


Рішення районної ради
Проекти регуляторних актів та рiшень
Архів новин
Пошук новин
 
Довідкова служба
Підписка на розсилку
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

  Як відкрити підприємство
 
 

Згідно із Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" від 15.05. 03 №755-IV, державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців проводиться державним реєстратором виключно за місцезнаходженням юридичної особи або місцем проживання фізичної особи-підприємця.

Для відкриття в районі нового суб'єкта господарювання необхідно звернутися до державного реєстратора Прилуцької районної державної адміністрації та надати необхідні документи для державної реєстрації.

Відповідно до ст.34 вищезазначеного закону для проведення державної реєстрації юридичної особи подаються такі документи:
  • заповнена машинодруком або від руки друкованими літерами реєстраційна картка встановленого зразка;


  • нотаріально посвідчена копія рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення юридичної особи;


  • два примірники установчих документів;


  • документ, що засвідчує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи (в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

У разі реєстрації юридичної особи, для якої законом встановлено формування статутного фонду (господарські товариства, виробничі кооперативи), крім вищезазначених документів, подається документ, що підтверджує внесення засновником вкладу до статутного фонду.

У разі державної реєстрації фермерського господарства додатково подається копія Державного акту на право приватної власності засновника на землю або нотаріально посвідчена копія договору про право користування землею засновником, зокрема на умовах оренди.

Юридична особа, яка має намір зареєструватися, повинна мати своє найменування, яке складається з організаційно-правової форми та назви. При цьому слід мати на увазі, що підставою для відмови може бути наявність в Єдиному державному реєстрі тотожного найменування.

Якщо документи для проведення державної реєстрації подаються засновником або уповноваженою ним особою особисто, державному реєстратору додатково пред'являються паспорт та документ, що засвідчує повноваження.

Строк державної реєстрації юридичної особи не повинен перевищувати три робочих дні з дати надходження документів.

Для проведення державної реєстрації фізична особа, яка має намір стати підприємцем, відповідно до ст.42 вищезазначеного закону повинна подати за місцем проживання такі документи:
  • заповнену реєстраційну картку відповідного зразка;


  • копію довідки про включення заявника до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів;


  • документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця (два неоподатковувані мінімуми доходів громадян).


Якщо документи подаються заявником особисто, додатково пред'являється паспорт.

Строк державної реєстрації фізичної особи - підприємця не повинен перевищувати двох робочих днів з дати надходження документів.


Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до державного реєстратора Прилуцької райдержадміністрації Лобко Світлани Миколаївни, контактний телефон (04637) 5-08-09. Державний реєстратор працює щоденно (крім вихідних та святкових днів) з 8.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 14.00.

Адреса: 17500, м. Прилуки, вул. Київська, 224, II поверх.


<< повернутися   [версія для друку]

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa