Обязательно ознакомьтесь с порядочным каталогом индивидуалок на интим сайте для взрослых prostitutkiivanovo24.stream, если вам не хватает любви и нет неустанной партнёрши.
Головна
Міські оголошення
Робота
Фотогалерея
Форум
 візитівка району  історія  символіка 
 видатні люди  мапа 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk


Новини Прилуччини
Оголошення


Рішення районної ради
Проекти регуляторних актів та рiшень
Архів новин
Пошук новин
 
Довідкова служба
Підписка на розсилку
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

  ЗМІ
 
 

Місцеві періодичні видання

Обласне видання - газета "ПРИЛУЧЧИНА у новинах, подіях, коментарях"


Видається з 27 червня 1914 року.
Адреса редакції: 17500, м. Прилуки Чернігівської області, вул. Київська, 220
Тел./факс: (04637) 5-20-85, 5-03-39, тел.: 5-09-49, 5-30-73
WEB-сайт:www.priluchina.com
E-mail: priluchina@pl.cg.ukrtel.net
Головний редактор: Матвієнко Валентина Василівна
Засновники: Прилуцька районна державна адміністрація, районна рада та колектив редакції газети "Прилуччина"Це одне з найстаріших у Чернігівській області видань, яке бере початок 27 червня 1914 року, коли побачив світ перший номер громадсько-політичної, економічної і літературної газети "Прилуцький голос". Далі були "Известия…", "Вісти", "Правда Прилуччини".

З жовтня 2002 року правонаступницею міськрайонної газети стало обласне видання "Прилуччина у новинах, подіях, коментарях". За цей час газета оновилася, має сучасний дизайн, добре ілюструється, популярна як у сільських населених пунктах, так і в місті, де панує жорстка конкуренція серед мас-медіа.

"Прилуччина" прагне працювати на становлення української державності та зміцнення економіки країни, відродження духовності й культури народу, підтримує людей, які працюють для розквіту України. Газета пише про кращих людей краю, про те, чим живе сільська глибинка, про процеси, пов'язані з реформуванням земельних, а значить - і людських відносин, про перетворення та реформи в суспільстві. Вона сповна виконує принцип місцевої преси - бути газетою про людей і для людей. "Прилуччина", підтримуючи реформаторський курс держави, розвиток підприємництва, інвестування в економіку та соціальну сферу, жваво відгукується на всі суспільно значимі події та явища місцевого життя, налагодила постійний зворотній зв'язок з читачами. Вона творить живий подих історії - літопис пошуків і сподівань людей приудайського краю, допомагає своїм читачам осягнути суть подій і явищ життя. Саме люди з їхніми радощами і печалями, невдачами і здобутками є героями журналістських нарисів, замальовок, репортажів, кореспонденцій.

З листопада 2003 року редакція заснувала газету для жінок "Прилучаночка", яка виходить по п'ятницях на чотирьох полосах.

Валентина МАТВІЄНКО: "ТВОРИМО ГАЗЕТУ ДЛЯ ЧИТАЧІВ"

Редактор газети "Прилуччина" Валентина Матвієнко - професійний журналіст, розумна, зважена людина, приємна і добра співрозмовниця, чарівна жінка. Вона пройшла добру школу ніжинських корифеїв журналістики Григорія Зорки та Юрія Каганова, працювала кореспондентом, заввідділом, відповідальним секретарем у ніжинській та прилуцькій міськрайонних газетах, головним редактором телекомпанії "ТБ-Прилуки". Ось як Валентина Василівна розповідає про свою газету, якій віддає своє натхнення, про яку турбується, мов про рідну дитину:

- Нам через пороги дев'яти десятиліть так майже нічого і не вдалося взнати про людей, що працювали над першими номерами. Але знаємо одне: ними керувало почуття залишити для нащадків достовірний літопис подій свого часу, ними правили неспокій і прагнення пошуку, злет високих мрій.

Вже кілька поколінь журналістів Прилуччини продовжують трепетно писати історію свого краю. Газета міняла формат, періодичність виходу, назву. Але в усі часи її сторінки були віддзеркаленням сучасності. Сьогодні старі підшивки газет для нас - то найбільша цінність. Хай дещо примітивним було їх поліграфічне виконання. Але ж, попри ідеологічний наліт, яка висока майстерність авторів!

Іменами журналістів і численних робсількорів не називали вулиці і проспекти. Але їх просто пам'ятають, знають і ніколи не забувають жителі міста і району. Вже покійних редакторів Олександра Скрипку і Олександра Климішу. Давно пенсіонером став уже й Олександр Гурин, за станом здоров'я залишив редакторську роботу Микола Ткаченко. На пенсії нині й колишній заступник редактора Георгій Хотін, заввідділом Дмитро Антибиш, фотокор Микола Сердюк. А скільки яскравих матеріалів було написано незабутніми Василем Бойком, Валентином Салатом! На жаль, вони теж пішли недавно в інший світ. Та кращі традиції, започатковані ними, продовжуються донині.

Сьогодні, на десятому десятку від дня народження газети роблять її перший заступник редактора, заслужений журналіст України Віктор Криворучко, заступник редактора з питань сільського господарства та промисловості Григорій Каліш, відповідальний секретар Людмила Лозицька, заввідділом соціальних проблем Людмила Завада, заввідділом реклами та інформації Наталія Дорошенко, кореспонденти Валентина Пащенко, Лідія Опанасенко та Юлія Перепелиця, фотокореспондент, оператор комп'ютерних мереж Тарас Матвієнко. Допомагають їм у цьому коректор Надія Немерич, бухгалтер Оксана Чаленко, водій Сергій Крутінь, прибиральниця Валентина Мостіпан. Доречно сказати, всі журналісти працюють на комп'ютерах, вміють фотографувати. А багата фотоілюстрація дає можливість зазирнути в суть події чи явища, краще познайомитись з героями публікацій.


Газета для жінок "Прилучаночка"


Видається з 29 листопада 2003 року.
Адреса редакції: 17500, м. Прилуки Чернігівської області, вул. Київська, 220
Тел./факс: (04637) 5-20-85, 5-03-39, тел.: 5-09-49, 5-30-73
E-mail: priluchina@pl.cg.ukrtel.net
Головний редактор: Матвієнко Валентина Василівна
Засновник: колектив редакції газети "Прилуччина"Обласна щотижнева газета "В двух словах"


Видається з 1 квітня 1994 року.
Адреса редакції: 17500, м. Прилуки Чернігівської області, вул. Ярмаркова, 47
Тел./факс: (04637) 5-06-72
E-mail: wds@pl.cg.ukrtel.net
Директор: Копачевський Віктор Іванович
Засновник та видавець: трудовий колектив редакції газети "В двух словах"


"В ДВУХ СЛОВАХ" - ГАЗЕТА ДЛЯ ВСІХ
Хто починав газету "В двух словах" десять років тому, були певною мірою авантюристами. Бо хто ще б насмілився у вузькому інформаційному просторі, де основним і єдиним пріоритетним виданням була офіційна місцева "міськрайонка", наважитися поламати стереотипи і потім протягом десяти років в обстановці жорсткої конкуренції доводити, що газета може бути і самостійною, і незалежною, і взагалі - БУТИ!

Видання має свої устої і традиції, своє неповторне обличчя - не "жовто-бульварне", не "червоне", не, рятуй Боже, "голубе", скоріше синьо-жовте, бо газета працює на державу, на читачів. Газета відразу стала "своєю" передусім для жителів міста, а потім і для мешканців усієї Прилуччини, добре знають її вже і в навколишніх районах.

Говорить директор видання Віктор КОПАЧЕВСЬКИЙ:

- Нам було непросто. Нам ніхто не пророчив довгого існування. Бо не вірили. І нам потрібно було знайти свого вірного читача, що ми зробили тоді й робимо по цей день. Спасибі йому, читачу, за те, що підтримав своєю увагою, не дає нам заспокоїтися донині, спонукає до пошуку. Спасибі за його вибір. І хай лише ми знаємо, що в нестабільних умовах не то ринкової, не то базарної економіки нам можна рік зарахувати за два, а то й за три...

Та як би там не було, ми й на одинадцятому році залишаємось оптимістами, і як цифри не мінятимуться, а газета житиме. Бо є у нас постійні читачі. Бо є у нас віра, що завтра буде краще, ніж учора. А любов здатна підкорити всі вершини і подолати будь-які перепони.

Разом з читачами ми робимо "В двух словах", читаємо "В двух словах", живемо цією газетою. Гуртом надійніше.


Місцеві телерадіоорганізації

Радіоорганізація "Прилуцьке міськрайонне радіомовлення"
Виходить з 1950 року.
Адреса редакції: 17500, м. Прилуки Чернігівської області, вул. Київська, 257
Тел./факс: (04637) 3-45-22
Директор: Ткаченко Ніна Яківна
Засновники: Прилуцька міська рада, районна державна адміністрація та районна рада


Радіо "Планета"
Виходить з 2000 року.
Адреса редакції: 17500, м. Прилуки Чернігівської області, вул. Пирятинська, 129
Тел./факс: (04637) 5-39-50, 5-31-92
Директор: Пишевський Олександр Юзефович
Засновник: ПП "Європа"


<< повернутися   [версія для друку]

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa