Головна
Міські оголошення
Робота
Фотогалерея
Форум
 візитівка району  історія  символіка 
 видатні люди  мапа 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk


Новини Прилуччини
Оголошення


Рішення районної ради
Проекти регуляторних актів та рiшень
Архів новин
Пошук новин
 
Довідкова служба
Підписка на розсилку
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

   
 

Проект рішення "Про затвердження правил благоустрою території Нетяжинської сільської ради (скачати)

Внесення змін до плану
діяльності сільської ради
з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік
 
Назва регуляторного акту
Мета прийняття регуляторного акту
Термін підготовки регуляторного акту
Органи, відповідальні за розроблення регуляторного акту
 Про затвердження правил
 благоустрою території Нетяжинської сільської ради
 
 
 
 Даний регуляторний акт спрямований на досягнення чітко визначеної мети - удосконалення механізму вирішення питань, пов'язаних із благоустроєм території, забезпеченням чистоти та порядку в селах Нетяжино,Нова Тарнавщина,Покрівка.
Основними завданнями є забезпечення прозорого процесу дій сільської ради, органів управління, юридичних та фізичних осіб при вирішенні питань, пов'язаних з благоустроєм території, забезпеченням чистоти, порядку в селахНетяжино, Нова Тарнавщина,Покрівка
 11 квартал 2012 року.
 
Виконком сільської ради
 
 
 
 
Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту
 
 
Назва регуляторного акту
 
Адреса розробника
Спосіб оприлюднення
Термін прийняття зауважень та пропозицій
Спосіб надання зауважень, пропозицій
 
 Про затвердження правил
 благоустрою території Нетяжинської сільської ради
 
 
17572, Чернігівська обл.,
Прилуцький р-н
с.Нетяжино
вул. Перемоги,13
Сайт Прилуцького району
Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу
Поштовим відправленням на адресу розробника.
 
 
 
 
 Сільський голова О.І.Тютюнник
 

Аналіз впливу регуляторного акту проекту рішення Нетяжинської сільської ради «Про затвердження правил благоустрою території сіл Нетяжино,Нова Тарнавщина,Покрівка»

Оприлюднюється Проект рішення Нетяжинської сільської ради "Про затвердження правил благоустрою території сіл Нетяжино,Нова Тарнавщина,Покрівка"
Проект передбачає обговорення з метою отримання зауважень та пропозицій нової редакції Правил благоустрою території сіл Нетяжино,Нова Тарнавщина ,Покрівка, який розроблений з дотриманням вимог ст. 8 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та «Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта», затвердженої Постановою Кабінету Міністрів від 11.03.2004 року № 308.
Регуляторний орган: Нетяжинська сільська рада

1. Проблема, яку передбачається розв’язати:
На виконання Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, який вступив в силу з 01.01.2006 року та з метою подальшого поліпшення благоустрою сіл виникла необхідність затвердження редакції Правил благоустрою території сіл Нетяжино,Нова Тарнавщина,Покрівка.
Необхідність цього регуляторного акту викликана тим, що остання редакція Правил благоустрою була затверджена в 2003році й після прийняття Верховною Радою Закону України «Про благоустрій населених пунктів», інших нормативно правових актів постало питання приведення «Правил благоустрою території сіл Нетяжино,Нова Тарнавщина,Покрівка» у відповідність введеним в дію за цей час законів та підзаконних актів.
Затвердження нової редакції Правил благоустрою дасть змогу враховувати пропозиції громадських організацій, населення в вирішенні існуючих проблем наведення належного санітарного стану, утримання об’єктів благоустрою, організації вивезення та утилізації твердих побутових відходів, утримання зелених насаджень.

Цілі регулювання:
Даний регуляторний акт спрямований на досягнення чітко визначеної мети - удосконалення механізму вирішення питань, пов'язаних із благоустроєм території, забезпеченням чистоти та порядку в селах Нетяжино,Нова Тарнавщина,Покрівка. Пропозиції та зауваження, які будуть отримані від мешканців сіл, керівників підприємств, установ, організацій в ході громадського обговорення, допоможуть сільськй раді врахувати при прийнятті рішення ті проблеми, які не були передбачені при підготовці проекту.

Альтернативні способи досягнення цілей

Проект передбачає введення в дію Правил благоустрою території сіл Нетяжино,Нова Тарнавщина,Покрівка з моменту набрання чинності регуляторного акта. Прийняття проекту рішення забезпечить залучення до наведення належного санітарного стану вселах , покращення утримання об’єктів благоустрою, зелених насаджень більш широке коло мешканців, а всебічне обговорення нової редакції Правил підвищує прогнозованість (передбачуваність) дій органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб в питаннях благоустрою сіл та відповідає принципам державної регуляторної політики – доцільності, ефективності, адекватності, збалансованості, передбачуваності, принципу прозорості і врахування громадської думки.

4. Механізм та заходи, які пропонуються для розв’язання проблем

Основними завданнями запропонованого проекту рішення є забезпечення прозорого процесу дій сільської ради, органів управління, юридичних та фізичних осіб при вирішенні питань, пов'язаних з благоустроєм території, забезпеченням чистоти, порядку в селахНетяжино, Нова Тарнавщина,Покрівка.
З метою реалізації поставленої мети пропонується проведення наступних заходів:
- визначення органів управління у сфері благоустрою та перелік підприємств, установ, організацій, юридичних та фізичних осіб, власників та орендарів земельних ділянок, які залучаються до виконання цих заходів;
- участь громадян у виконанні Правил благоустрою;
- планування проведення комплексного благоустрою;
- залучення до санітарного очищення території;
- розширенням кола осіб, які залучаються до здійснення контролю за виконанням Правил благоустрою;
Механізм дії запропонованого регуляторного акта, спрямований на безпосереднє розв'язання проблем, пов'язаних з утриманням об’єктів благоустрою, забезпечення належного санітарного стану на території сіл Нетяжино,Нова Тарнавщина,Покрівка.

5. Можливість досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акту

Даний регуляторний акт мотивує керівників підприємств, установ, організацій, юридичних та фізичних осіб, власників та орендарів земельних ділянок виконувати встановлені та прозоро обговорені вимоги щодо благоустрою, забезпечення чистоти, порядку в селах Нетяжино,Нова Тарнавщина,Покрівка Розширення кола осіб, яким визначено здійснювати контроль за виконанням Правил благоустрою підвищує ефективність їх дії. За порушення або невиконання вказаних в регуляторному акті вимог юридичні та фізичні особи відповідають згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.
Затвердження даного регуляторного акту та вивчення його вимог мешканцями, юридичними та фізичними особами безперечно буде сприяти покращенню стану благоустрою, підтримання чистоти і порядку на території сіл Нетяжино,Нова Тарнавщина,Покрівка. Для суб’єктів господарювання, громадян та органів управління благоустроєм досягнення встановлених цілей з прийняттям нової редакції Правил є можливим з найменшими витратами.

6. Ризики впливу
Запропонований регуляторний акт – довгостроковий. Але при змінах у чинному законодавстві, що матимуть вплив на дію запропонованого акта, та інших факторах, які не залежать від діяльності органів управління благоустроєм, розглядатиметься нова редакція Правил або внесення змін та/або доповнень до них.

7. Запропонований строк дії акту

Термін дії запропонованого регуляторного акта – постійний, з можливістю внесення до нього змін та/ або доповнень.

8. Показники результативності регуляторного акту
Кількість несанкціонованих (стихійних) звалищ сміття, та їх об’єм.
Кількість скарг щодо порушення питань, пов'язаних з благоустроєм, забезпеченням чистоти і порядку.
Сума коштів, отриманих в місцевий бюджет від юридичних та фізичних осіб на благоустрій території сіл Нетяжино,Нова Тарнавщина,Покрівка, за притягнення до адміністративної відповідальності порушників Правил благоустрою.
Кількість висаджених зелених насаджень у селах.
Площа відремонтованих доріг, відсипаних вулиць, облаштованих тротуарів.
Кількість встановлених урн для сміття.
9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися
відстеження результативності акту

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватись шляхом проведення аналізу показників результативності в термін, передбачений ст.10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Секретар сільської ради С.М.Федоренко 


ПЛАН
діяльності сільської ради
з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік
 
Назва регуляторного акту
Мета прийняття регуляторного акту
Термін підготовки регуляторного акту
Органи, відповідальні за розроблення регуляторного акту
 Про затвердження правил
 благоустрою території Нетяжинської сільської ради
 
 
 Даний регуляторний акт спрямований на досягнення чітко визначеної мети - удосконалення механізму вирішення питань, пов'язаних із благоустроєм території, забезпеченням чистоти та порядку в селах Нетяжино,Нова Тарнавщина,Покрівка.
Основними завданнями є забезпечення прозорого процесу дій сільської ради, органів управління, юридичних та фізичних осіб при вирішенні питань, пов'язаних з благоустроєм території, забезпеченням чистоти, порядку в селахНетяжино, Нова Тарнавщина,Покрівка.
 
 11 квартал 2012 року.
 
Виконком сільської ради
 
 
 
 
 
 
 
 
 Сільський голова  О.І.Тютюнник
 

 


<< повернутися   [версія для друку]

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa