Головна
Міські оголошення
Робота
Фотогалерея
Форум
 візитівка району  історія  символіка 
 видатні люди  мапа 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk


Новини Прилуччини
Оголошення


Рішення районної ради
Проекти регуляторних актів та рiшень
Архів новин
Пошук новин
 
Довідкова служба
Підписка на розсилку
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

  Новини Прилуччини 
 
Змінити психологію та створити максимально зручні умови обслуговування платників податків
09.07.2012

„Ми знаємо напевне, що багатство країни залежить від вчасно та в повному обсязі сплачених податків. Тому податкова служба є невід’ємною складовою органів управління кожної держави. Без перебільшення можна сказати, що державна податкова служба – один із головних чинників стабільної роботи державного механізму” – зазначив під час брифінгу начальник Прилуцької ОДПІ Чернігівської області ДПС Віктор Пахарина. 

Згадуючи пройдений шлях Державної податкової служби слід відзначити, що в Україні вона створювалося заново. Податкові інспекції в нашій країні були створені в 1990 році на базі відділів державних доходів у фінансових органах та підпорядковувались Міністерству фінансів України. Це був шлях проб та помилок, набуття досвіду. Процес побудови системи оподаткування, як і зміцнення незалежності країни, проходив складно і тривало, зважаючи на той факт, що лише через три роки після проголошення незалежності країни була прийнята бюджетна резолюція, напрацьовані закони в галузі фінансів та банківської діяльності. 

Пізніше, 30 жовтня 1996 року, інспекції були реформовані у податкові адміністрації. Фактично з цього часу Державна податкова адміністрація України набула свого організаційного та структурного визначення і почала діяти як центральний орган виконавчої влади. Принципове значення для створення міцної та мобільної структури мало підпорядкування Державній податковій адміністрації України підрозділів Міністерства внутрішніх справ України по боротьбі з кримінальним приховуванням прибутків від оподаткування. Було створено спеціальну службу – податкову міліцію, яка з самого початку свого існування тісно взаємодіє з структурними підрозділами податкової служби. 

Це ж саме можна сказати і про процес побудови системи оподаткування. Тільки з 2011 року держава отримала перший уніфікований документ з питань оподаткування - Податковий кодекс України.
За 22 роки, що минули з дня створення податкової служби, яка є ровесницею молодої незалежної України, податкова служба стала міцною ланкою системи органів влади і на ділі довела важливість своєї ролі в економічному та соціальному розвитку країни.
Свій вагомий вклад у становлення податкової служби України внесла і Прилуцька об’єднана державна податкова інспекція. Точні цифри надходжень у 1990 році, коли були створені державні податкові інспекції в м. Прилуки та в Прилуцькому районі, на жаль, сказати не можна.
В листопаді 1996 року шляхом об’єднання інспекцій міста та району було створено Прилуцьку об’єднану державну податкову інспекцію. За цей рік, коли інспекція набула свого організаційного та структурного визначення, 141 працівник податкової інспекції забезпечили надходження до Зведеного бюджету 123 млн.грн., що склало 872 тис.грн. на 1 податківця (при середньому по Україні 250 тис.грн.).
Вперше мільярдну позначку надходжень Прилуцькою ОДПІ подолано через 10 років з дати створення в 2006 році – 1021,7 млн.грн..
У цьому, 2012 році, за січень – червень, і тільки по надходженнях до державного бюджету, разом з платниками податків нами зібрано близько 2,2 млрд.грн. податків, зборів, обов’язкових платежів. Місцеві бюджети на І півріччя 2012 року поповнилися на 99,4 млн.грн.
Успіх будь - якої справи на 100% залежить від того, якому колективу цю справу доручено. Колектив Прилуцької об’єднаної державної податкової інспекції по праву посідає провідне місце серед податкових органів області. Частка надходжень від Прилуцької ОДПІ складає понад 70% надходжень всієї області до державного бюджету. 

Роки становлення служби, реформування в системі оподаткування стали роками змін і для Прилуцької ОДПІ – розширювалися функції, вдосконалювалися: організаційна структура, принципи та методи роботи. Стосунки з платниками податків змінювалися на партнерські, адже порозуміння між тими, хто контролює нарахування та сплату податків, та тими, хто їх сплачує, - важлива передумова виконання спільного завдання: наповнювати бюджет і сприяти розвитку економіки держави, а отже і покращувати добробут співвітчизників. Прилуцькі податківці не лише контролюють правильність нарахування та своєчасність сплати податків. В своїй повсякденній роботі вони вирішують чимало важливих завдань і доручень. Своїм найважливішим завданням вони вважають – змінити психологію платника податків, коли добровільна сплата податків стане усвідомленою необхідністю.
З 2003 року всі підрозділи інспекції знаходяться в одному приміщенні. На сьогоднішній день для відвідувачів створено додаткові зручності - на першому поверсі інспекції розміщені: операційний зал, відділення ощадбанку, пункт продажу бланочної продукції та канцтоварів, центр „Діалог”. 

В процесі реформування Державної податкової служби України з 1 березня 2012 року до інспекції приєднано Ічнянське відділення і Прилуцька ОДПІ змінила назву на Прилуцьку ОДПІ Чернігівської області ДПС.
Наразі штатна чисельність працівників прилуцької податкової з врахуванням Ічнянського відділення складає 157 чоловік. З абсолютною переконаністю можна стверджувати, що колектив інспекції – це міцна, згуртована команда спеціалістів, до складу якої входять досвідчені висококваліфіковані фахівці. 

З метою створення максимальних зручностей для платників податків податкова служба продовжує розвиватися і модернізується в напрямку перетворення в сервісну службу. Платники податків в робочі дні з 8 до 20 години можуть отримувати консультації з питань оподаткування, звернувшись за безкоштовною довідкою до Інформаційно - довідкового департаменту ДПС України.
У відповідності до наказу ДПС України від 13.02.2012 року № 109 в податкових органах здійснюються заходи, спрямовані на створення в базових податкових інспекціях Центрів обслуговування платників податків. У Прилуцькій податковій такий Центр відкрився ще на початку квітня. Податківці працюють не тільки над наповненням бюджету, а і дбають, щоб умови обслуговування платників податків були гідними. Сумлінні платники вправі розраховувати на якісне обслуговування з боку податкової служби. 

Переважна більшість платників вже подає звітність в електронному вигляді. А нещодавно, з 30 травня 2012 року у складі Державної податкової служби України функціонує Акредитований центр сертифікації ключів. Центр безоплатно видає посилені сертифікати відкритих ключів та надає інші послуги органам державної влади, місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам. Прилуцька ОДПІ долучилася до отримання платниками податків безоплатних посилених сертифікатів відкритих ключів електронно – цифрового підпису.
У цьому році податкова знову розширила послуги – запровадила нові сервіси, якими зможуть користуватись платники податків мережею Інтернет. 

Праця податківця вимірюється коштами, які надійдуть до бюджетів всіх рівнів. Вона почесна і потрібна значній частині суспільства. Показники в роботі – не просто цифри. Це - добробут пенсіонерів та інвалідів, учителів та лікарів, студентів та інших громадян, перед якими держава має зобов’язання. Це благоустрій міста, утримання дошкільних закладів, закладів культури, освіти, лікарень, соціальні виплати незахищеним верствам населення, інші виплати, необхідні для потреб місцевої громади.
„Діяльність нашої податкової служби завжди відкрита для громадськості. Суспільство повинно знати про призначення і роль податкової служби, рівень виконання завдань – від цього залежить ступінь довіри і взаєморозуміння. Для працівників прилуцької податкової важливо, щоб доручена справа давала позитивний результат суспільству та державі, повагу колективу, в якому працюють”, – підсумував Віктор Пахарина.<< повернутися   [версія для друку]

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa